23 / 10 / 2013 Çarşamba
ASTA DİYAVOLO sunar: DEAD ELVIS AND HIS ONE MAN GRAVE – AMAZING ONE MAN BAND (BRE) – FABULOUS GO GO BOY FROM ALABAMA (URG)// Konser

Asta Diyavolo'dan en garip kabusunuzdan bile daha garip bir One Man Band Gecesi!!!

Dead Elvis and his One Man Grave: 2006'dan beri one-man-band dünyasına ilham kaynağı olan Ölü Kral ve onun hayalet RokenRoll'u vahşi bir ateş gibi yanmaya devam ediyor ve her geçen gün hayranlarına 100lercesini ekliyor. Bu ölü adam lezzetli bir “primitive-trash-a-billy rokenroll çorbası” pişirip sizlere kirli bir tabakta servis edecek. Geçtiğimiz sene yine tam burada tozu dumana katan zombi Elvis'i kaçıranlar için son bir şans daha!
www.onemangrave.com

Amazing One Man Band: Efsaneye göre o ,Uruguay'ın kuzeyindeki gizemli Piramides de Yaguari tepelerinden gelen bir yerli kız ve bir kurtadamın aşksız romantizminden dünyaya gelen bir çocuktur. Bizim size söyleyebileceğimiz tek şey ise; 2007'de Grup elemanlarıyla splash zilleri ve Çin bongoları üzerine çıkan tartışmadan sonra Mariachi combo’sunu terk edip one-man-band'e dönüşen bir yarı insan olduğudur. Amazing One-Man-Band'in sound’u yeni yetişmiş ev yapımı jungle'ında kendine yol açmaya çalışan dopingli Howling Wolf'a benziyor.
www.facebook.com/pages/the-amazing-onemanband

Fabulous Go Go Boy From Alabama: O gerçekten Alabama'dan değil, Sao Paulo, Brezilya'dan ama burda önemli olan onun aynı anda gitar, bas, davul çalıp söylemesidir. Sound’u rock'ın primitif taraflarında dolaşır, blues, rockabilly ve garagerock'tan etkilenmiştir. Go Go Boy, hem canlı hem de kayıtlarda bir Neanderthal rocker gibi çığırır, mağaradan yankılanan sesiyle patlayıcı gitarının karışımı ve ilkel vuruşları size kendinizi eski günlerden kalma B sınıfı canavar filminin içindeymiş gibi hissettirir.
https://www.facebook.com/thefabulousgogoboy

A one-man-band frenzy night brought to you by Asta Diyavolo. All kinds of garage-rock and rock’a billy and craziness with Dead Elvis and His Man Grave from Disgraceland, Amazing One Man Band all the way from Uruguay and the Fabulous Go Go Boy From Alabama but actually from Brazil.