08 / 06 / 2014 Pazar // Konser
TEN VOLT SHOCK (ALM) – MEMORY BOYS (ABD) – MEDICAL PHARANX OF SPACE // Konser

Ten Volt Shock: 13 yıldır müzik peşinde koşan TVS, şimdiye kadar toplamda 5 uzunçalar, 2 adet 7'' çıkardı. Chinese Stars, Vaz, A-Frames, Intelligence, Melt Banana, Electric Electric, Obits, Don Vito, Marvin, Yellow Press gibi gruplarla aynı sahneyi paylaşan grup, hızlı, öfkeli ve oldukça gürültülü olan TVS atonal yapısı iniş, çıkışları ve üç kişinin paslaşmalı partisyonları ile İstanbul'da beyin tasınızı parçalayıp ölüm vuruşu çekmeye geliyor. Shellac, Jesus Lizard, Hot Snakes sevenlerin kaçırmaması gereken günah gecesinin baş aktörleri önce Peyote ardından arkaoda'da.
tenvoltshock.bandcamp.com

Memory Boys: Memory Boys vokal, viyola, akustik gitar ve klavye kullanan, folk, saykodelik ve new wave elementlerini içinde barındırıp pop ezgileri yaratan bir grup. Pop müzik ve onun karanlık yanının dengesini kurmaya çalışan grup, karanlığın içinde aniden beliren güneş ışıklarını andırıyor. Alışageldik indie/pop gösterisi beklemeyin, Memory Boys gerçek 90'lar hissini yansıtmakta.
memoryboys.bandcamp.com

Medical Phalanx Of Space: Medical Phalanx Of Space, daha önceden The Nines ve The Stories adlı gruplarda yer almış gitarist Alex Mazonowicz davulcu Xavi Gonzales ve daha önceden Stereolab'da bass çalmış olan Simon Johns'dan oluşmaktadır. Grup, rockabilly, garaj tınılarını pop öğeleriyle birleştirip enerjik sahne şovu ile izleyicilere sunmakta.
soundcloud.com/medicalphalanxofspace

Giriş ücreti: 15 TL
Konserler başlangıç saati: 19:00