11 / 10 / 2014 Cumartesi
1890 SUNAR: EKİM’DE İKİ GÜN: JERUSALEM IN MY HEART (CA) – HEIDEMANN (ABD) – ANALOG AFRICA (ALM) – DJ NO FROST (TR) – SES SİNEMASI VE ERDEM HELVACIOĞLU (TR) – GRUP SES BEATS + CİNS (TR)

Bant Mag. ve arkaoda’nın klasikleşen butik festivallerinden Ekim’de İki Gün bu yıl da birbirinden farklı ve isimleri ağırlayacak. Düne, bugüne ve yarına vurgusuyla sanata desteğini sürdüren 1890’nın katkısıyla her sene ekim ve mayıs aylarında ikişer günlük festivaller düzenleyen Bant Mag. ve arkaoda, bu yılki festival zincirinin sonbahar ayağında Constellation Records ailesinden Jerusalem In My Heart, ilk solo EP’sini bu yıl yayınlayan New Orleans’lı synth pop
sanatçısı Heidemann, sokak sanatçısı Cins’le özel bir performans sergileyecek olan Grup Ses Beats’i, Ses Sineması kapsamında sahne alacak Erdem Helvacıoğlu ve ünlü plak şirketi Analog Africa’yı ve öncesinde İzmir'li turntablist DJ No Frost’u ağırlayacak. Bugüne kadar Jeremy Jay, Mountains, Nadja, Olöf Arnalds, oOoOO, Chris Brokaw, Jessica Sligter ve Talvihorros gibi isimlerin sahne aldığı Ekim’de İki Gün ve Mayıs’ta İki Gün festivalleri 2012 yılında düzenlenmeye başladı. Arkaoda’nın samimi atmosferiyle birlikte bir mahalle partisi tadında geçen festivallerin bu ekimde gerçekleşecek ayağında yine çok farklı türler ve keşifler yer alacak.

Cumartesi
22:00 – 24:00 // DJ No Frost 24:00 – 02:00 // Analog Africa

Giriş Ücretsiz