29 / 11 / 2014 Cumartesi
TEKTOSAG RECORDS GECESİ V.3 // KİRAZ – DALT WISNEY – SAMİ BAHA

Kiraz, Dalt Wisney ve Sami Baha, Tektosag’in arkaoda’daki 3. gecesi için bir araya geliyor. Bas müziğinin türevlerine ağırlık verilecek gecede artık gerisini Kadiköy düşünsün.
DALT WISNEY: Dalt Wisney’in çocukluğu synthesizer’lar, drum machine’ler ve Pink Floyd’un Dark Side Of The Moon albümü ile geçti. 10 yaşında müzik kasetleri toplamaya başlayan Dalt Wisney, 21 yaşındayken yüksek prestijli Red Bull Music Academy’e katıldı ve kendi indie label’ı olan Mooshy Moo’yu kurdu. Çalışmaları Rush Hour Records (Amsterdam) ve Tektosag (Istanbul) gibi label’lar tarafından yayınlanan müzisyen, 2014 yılında çıkacak full lenght albümünün müjdesini de vermekte.
SAMİ BAHA: Bass, Hip-hop ve R&B den ilham alan prodüksiyonlarıyla dikkat çeken genç prodüktör Sami Baha, Dj setlerinde de çağdaş dans müziği türlerini kendine özgü bir şekilde bir araya getiriyor.
KİRAZ: Davulun Sesi 2'deki parçası ve dj setleriyle kendini beats/hip hop sahnesine tanıtan Kiraz, yüksek enerjili dj performanslarına Arkaoda'da bir yenisini ekleyecek