18 / 01 / 2017 Çarşamba // Konser
LABEL NIGHTS #01: CLAREMONT 56 // Almunia / Mudd / Islandman

Şehrin en özel plak dükkanlarından Deform Music ve 2014 yılında yayın yapmaya başlayan butik müzik sitesi zattirizat ile beraber organize ettiğimiz, iki ayda bir gerçekleşecek ve her seferinde dünyaca tanınan bir label’a odaklanacak “Label Night”a 18 Ocak Çarşamba günü başlangıç veriyoruz.
Güncel müziğini takip eden dinleyiciler için heyecan verici olacağını ümit ettiğimiz serinin ilk gecesinde Paul Murphy diğer ismi ile Mudd'ın kuruculuğunu yaptığı, bir çok sanatçı ve ismin favori listesinde bulunan Londra menşeli plak şirketi Claremont 56'ı ağırlıyoruz.

Gece “Agit” kısa çalarını MUSIC FOR DREAMS'ten yayınlayan İstanbul’lu grup Islandman, ardından ise “New Moon” ve “Pulsar” gibi iki harika albümü Claremont 56 etiketi ile yayınlamış Livorno'lu balearic ikili Almunia ile arkaoda canlı sahnesinde başlıyor. Konser sonrasında ise Claremont 56'ın kurucusu Paul Murphy aka Mudd arkaoda kabinindeki yerini alacak.

15 Mart’ta gerçekleşecek serinin ikinci gecesinde ise Amsterdam’li muhteşem plak dükkanı RedlightRecords Amsterdam’ın bünyesinden doğan Music From Memory şirketi konuğumuz olacak.