18 / 10 / 2017 Çarşamba // Konser
Emotional Response - Harmonious Thelonious/ Chuggy/ İpek Görgün

Şehrin en özel plak dükkanlarından Deform Music ve 2014 yılında yayın yapmaya başlayan butik müzik sitesi zattirizat ile beraber organize ettiğimiz, daha önce Claremont 56, Music From Memory ve Antinote gibi dünyaca tanınan plak şirketlerini ağırladığımız gecelerin dördüncüsünde ise Londra menşeili Emotional Response’u konuk ediyoruz.

Secret Circuit, Musiccargo, Timothy J Fairplay, Roy Of The Ravers ve daha bir cok ismin yepyeni albümlerinin yayınlandığı Emotional Response'un kurucusu Chuggy, DJ setiyle gecenin ev sahipliğini yapacak. Chuggy aynı zamanda Dunkelziffer, Vox Popoli!, Suns of Arqa, Jorge Reyes & Antonio Zepeda, Woo gibi bir çok ismin harika albümlerini tekrardan yayınlayan Emotional Rescue’nun da sahibi.

Gecenin canlı performası ise yoğun ritim ve sesleri Afrika tonları ve Amerikan minimal müziği esinlenmeleriyle oluşturduğu solo projesi Harmonious Thelonious ile Stefan Schwander’dan. H.T daha önce Italic, Versatile, Kontra-Musik gibi firmalardan albümlerini yayınladı. Gecenin açılış performansı ise Red Bull Music Academy katılımcılarından ve kısa bir zaman önce albümünü İngiliz “Touch” etiketiyle yayınlayan İpek Görgün’den.

21:00 İpek Görgün (Live)
22:00 Harmonious Thelonious (Live)
23:00 Chuggy (DJ Set)