10 / 02 / 2018 Cumartesi // Konser
Mannequin - Maoupa Mazzocchetti / Alessandro Adriani

Şehrin en özel plak dükkanlarından Deform Müzik ve 2014 yılında yayın yapmaya başlayan butik müzik sitesi zattirizat ile beraber organize ettiğimiz, daha önce Claremont 56, Music From Memory, Antinote ve Emotional Response, Malka Tuti gibi dünyaca tanınan plak şirketlerini ağırladığımız gecelerin altıncısında Roma menşeili Mannequin (Label + Mailorder)'u ağırlıyoruz.

Aleesandro Adriani tarafından 2008 senesinde kurulan Mannequin, hem yaptığı yeniden basımlar hem de yayınladığı yeni albümler ile özellikle son zamanlarda Avrupa'nın en çok ses getiren etiketlerinden.

Gecenin ev sahipliğini onuncu senesine özel olarak Avrupa'nın bir çok yerinde gerçekleşen Mannequin gecelerinde çaldığı setler ile herkesi kendine hayran bırakan Mannequin'in kurucusu Alessandro Adriani DJ Seti ile yapacak.

Gecenin başlangışı ise Brüksel'li hardware delisi Maoupa Mazzocchetti'den geliyor. İlk uzun çaları olan Laugh Tools'u Mannequin etiketi ile yayınlayan Maoupa daha öncesinde Knekelhuis, PRR! PRR! ve Unknown Precept gibi etiketlerden kısa çalarlarını yayınlamıştı.