20 / 02 / 2019 Çarşamba // Konser
Barış Ergün + Maya Steinberg & Sıla Bayazıt (Audio & Visual Live Set)

Barış Ergün
Ses mühendisi, prodüktör ve müzisyen Barış Ergün, çevresel sesler, gürültü ve synthesizerlar kullanarak deneysel noise ambient türlerine dahil olabilecek kompozisyonlar üretiyor. İlk elektro-akustik albümü Modern Paralysis’ı Mart 2018’te yayınlayan Barış, temmuz ayında da Buried An Artificial Part of Myself isimli teklisini yayınladı.

Maya Steinberg
Tel Aviv’de doğup büyüyen, şimdilerde Berlin’de yaşayan Maya Steinberg, belgesel ile kurguyu harmanlayan deneysel filmler yapmaktdır. İşlerinde, ses ve görseli, bazen harmoni içerisinde bazen de çatışan iki farklı katman olarak ele alır. Sanatında, cinsiyet ve beden, aşk ve yakın ilişkiler ve bireyin iç dünyası ile nesnel dış gerçeklik arasındaki bitmeyen varoluşsal boşlukla ilgilenir. Bu işbirliği elektronik müziğe canlı performans sergilediği ikinci projesi olacak.

Sıla Bayazıt
Video sanatçısı ve senarist olma yolundaki Sıla Bayazıt, İstanbul ve Berlin arasında hayatını sürdürmektedir. Kurgu ile belgesel arasında seyreden işlerinde (ve zihninde), gerçekliğin sınırlarını ve sanat ile akademi arasındaki çizgiyi sorgulamaktadır.