07 / 10 / 2011 Cuma // Konser
JAMESON sunar: DEMONATION FESTİVALİ No.2 Organizasyon: Bant Mag. // Festival

Bu ay arkaoda memleketin yer altı müzik sahnesini fazlasıyla yakından ilgilendiren bir festivale ev sahipliği yapıyor. Bant Mag. tarafından ilki geçen sene düzenlenen ve sadece
demolarını kendi hazırlayan, herhangi bir ticari baskı ya da kaygıdan muaf bir tavırla müziklerini icra eden grup ve müzisyenleri konuk eden Demonation’ın ikincisi bu sene Jameson Irish Whiskey’nin sponsorluğunda arkaoda’da.

Üç gün sürecek ve toplam 11 grubun sahne alacağı Demonation Festivali, 7 Ekim Cuma günü İstanbul müzik sahnesinin can alıcı isimlerinin DJ performansları eşliğinde özel bir partiyle başlıyor. 70’lerin yerli ve saklı funklarını hip-hoplarla editleyen Grup Ses, Radyo Eksen’den Gülşah Güray ve I Create Soundscapes, Soft Gates, Hey Rabies gibi projeleriyle tanınan Berk Çakmakçı arkaoda kabininden müzik yayıyor olacak. Açılış partisinin ardından festivalin canlı sahnesi de Cumartesi ve Pazar günleri boyunca 10’u aşkın grup ve projeyi ağırlayacak. Ayrıca 9 Ekim Pazar arkaoda’nın bahçesine kurulan “Bant Pazarı”nda demolar, fanzinler, plaklar ve çeşitli tasarım ürünler izleyicilerin beğenisine sunuluyor olacak.

8 Ekim Cumartesi
19:00 The Birdcage - www.myspace.com/thebirdcage0000
20:00 Kırık Çizgi - www.myspace.com/kirikcizgi
21:00 Haossaa - www.haossaa.com
22:00 In Between - www.myspace.com/inbetweenband
23:00 Kilink - www.myspace.com/kilinkpower

9 Ekim Pazar
18:00 Bunu Sen İstedin - www.myspace.com/bunusenistedin2003
19:00 Hayvansaray - www.myspace.com/hayvansaray
20:00 The Ringo Jets - www.myspace.com/theringojets
21:00 Hedonutopia - www.myspace.com/hedonutopia
22:00 Ses Perisi - www.myspace.com/sesperisi
23:00 Farfara - www.myspace.com/farfaramusic

www.bantmag.com
www.demonationfest.com