02 / 06 / 2012 Cumartesi // Konser
BOMONTİ sunar FİLM KULÜBÜ NO.1: ALL TOMORROWS PARTIES + HEADLINERS PARTY! // Gösterim + Parti

Yepyeni bir serinin ilk gösterimi için, müzik ve sinemanın kesiştiği noktada birleşen meraklıları arkaoda'ya bekliyoruz. Arkaoda ve Bant Mag.’in organizasyonunda, tarihe meydan okuyan bira Bomonti’nin sponsorluğunda sadece müziğe odaklanan belgesel veya filmlerin gösterileceği “Film Kulübü”nün ilk filmi ise efsanevi ATP festivalini konu alan All Tomorrows Parties – The Movie belgesli.

Belgeselin çekici yönü ise bir yönetmen tarafından değil festivale katılan seyirci ve grupların çektiği görüntülerden oluşuyor olması. Bu grupların içerisinde ise Iggy Pop, Belle And Sebastian, Portsihead, Sonic Youth, Animal Collective, Shellac, Yeah Yeah Yeahs gibi önemli isimler var. Kendinizi, bağımsız müzik festivallerinin öncülerinden sayılan, İngiltere çıkışlı olan ve bugün dünyanın farklı şehirlerinde de düzenlenen bu büyülü festivalin bir parçası olarak hissedeceğiniz belgesel gösteriminin ardından ise arkaoda altkatına, film sonrası Headliner’s partisine bekleniyorsunuz.

Sadece dünya festivallerinde “Headliner” mertebesine ulaşmış grupların çalınacağı gecenin DJ’leri ise müzik alanındaki üretimleri ve yazılarıyla tanınan Alper Bahçekapılı, Ekin Sanaç, Berk Çakmakçı ve Şehnaz Aygül olacak.

Gösterim: 20:30
Parti: 22:00