12 / 05 / 2013 Pazar // Konser
BOMONTİ sunar: MAYIS’TA İKİ GÜN // Festival

Güzel havalar müzik keyfini açık havaya taşımadan önce, Bant Mag. ve arkaoda mini bir festival için bir kez daha güçlerini birleştiriyor: "Mayıs'ta İki Gün"

11 ve 12 Mayıs günleri arkaoda'ya konuşlanacak "Mayıs'ta İki Gün"ün ağırlayacağı isimler ise Jessica Sligter, Chris Brokaw, Mountains, Islandman, Talvihorros, Ekin Fil ve Davulun Sesi Soundsystem. Ayrıca Pazar günü farklı yemek ve ürün seçkisiyle iştah açan Güzel Şeyler Pazarı ve yerli yeraltı müzik sahnesinden yeşeren müzik kliplerinin de gösterimleri de sizleri bekliyor.
Arkaoda and Bant Mag. join forces for the second round of the mini festival they did last October. The previous one was “Two Days in October”, this time it’s “Two Days in May”. It’s a two day long boutique festival with the performances of foreign names Chris Brokaw (Come/Codeine), Mountains, Talvihorros and Jessica Sligter and local acts Islandman, Ekin Fil and Davulun Sesi Soundsystem.


*Mayıs’ta İki Gün’ün biletleri arkaoda’da günlük 10 TL olarak satışa sunuluyor. / “Two Days In May” tickets can be bought at arkaoda. Ticket fee: 10 TL per day.
*Etkinlik boyunca +24 yaş uygulaması geçerli olacaktır. / The event is +24.

1.gün / 1st day:
20.00 Islandman
21.00 Talvihorros
22.00 Chris Brokaw (Come/Codeine)
23.00 DJ Set: Davulun Sesi Soundsystem

2. gün / 2nd day:
14:00 Güzel Şeyler Pazarı
19:00 Bu Klibi İzledin Mi?
20.00 Ekin Fil
21.00 Jessica Sligter
22.00 Mountains

www.bantmag.com
www.arkaoda.com