02 / 10 / 2008 Perşembe
DEForm-E // Ozan Maral

Çukurcuma’dan Kadıköy’e... Deform’un arşivinden müziğin su yüzüne kafayı çıkarmayan alanlarına doğru rotasız bir yolculuk.

Devamı...

05 / 10 / 2008 Pazar
KILLER JAMS // John Fitzgerald

Berlin’in önemli mekânlarından West Germany’nin sahibi ve DJ’yi John Fitzgerald ile tüm zaman ve coğrafyalara yayılan bir psyche, krautrock, soul ve exotica turu.
Devamı...

09 / 10 / 2008 Perşembe
DÜŞLER - MASALLAR - GERÇEKLER // Hakan Orman

İletişimin samimi ve dürüst tınılarıyla donanmış her müzik kendi varlığını, insanların yaşanmış ve olgun ruhlarında anlamlandırır. Nitelik, müziğin ruhudur.
Devamı...

12 / 10 / 2008 Pazar
OAK // ( konser)

J.Hakan Dedeoğlu, Ekin Sanaç ve Mikail Çınar’dan oluşan OAK, uçuşan melodileriyle Pazar akşamını bir konserle doldurmak isteyen müzik severler için yenilikçi bir isim olabilir. Son zamanlarda aynada kendinize baktınız mı?
Devamı...

14 / 10 / 2008 Salı
DENEME YANILMA // Hünkar Uğur // 22 Nisan

Arthur Russell, The Residents, Ariel Pink's Haunted Graffiti gibi grup ve müzisyenlerin çalındığı, deneysel müziğin her türünün kaynaştığı tek program.
Devamı...

17 / 10 / 2008 Cuma
TIRTILLAR // Aylin Güngör / Deniz Cuylan / Sadi Güran / J.Hakan Dedeoğlu

Her Pazartesi 20:00-21:00 saatleri arasında yayınlanan Açık Radyo’da atışan Tırtıllar, atışmalarını bu kez arkaoda’ya taşıyorlar. DJ kabinin son derece kalabalık olacağı gecede, sizleri eğlendirmeye and içmiş dört tırtılın seçkilerine emanetsiniz.
Devamı...

18 / 10 / 2008 Cumartesi
HARUNİZER // Harun İzer

Harun İzer (veya bazı çevrelerde bilindiği adıyla harunizer) İKSV Caz Festivali'nin neferlerinden ve Radyo Eksen'de “Alçak Basınç” programının yapımcısı. Ama yıllardır çeşitli mekanlardan kanlı canlı DJ olarak da geçmişliği var. Esas olarak bir Beyoğlu çocuğu ol •••
Devamı...

22 / 10 / 2008 Çarşamba
DİE ELEKTRİK // Hünkar Uğur & Barış Ağkoç

Alman malı new wave,endüstriyel,krautrock ve elektronik müzik seçkileri. Gecenin özel konuğu Einstürzende Neubauten.
Devamı...

23 / 10 / 2008 Perşembe
FARAZİ // Yaprak Melike Uyar

Caz, elektronika ve rock'ın türevlerine dair eklektik bir yolculuk yapan radyo programı Farazi, varsayımlarına Arka Oda'dan devam ediyor.
Devamı...

25 / 10 / 2008 Cumartesi
CRACKHOUSE by Ali Kuru (Plak, 8 Bit Records)

Vurucu set’leriyle İstanbul ve Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde ismini duyuran önemli minimal-housedj’lerinden Ali Kuru Arkaoda semalarında hafta sonu dalgalandırmaları
Devamı...

26 / 10 / 2008 Pazar
PLAK PAZARI

İstanbul’un plakçıları toplanıyor! Pazar sabahı kahve ve kurabiye eşliğinde arkaoda’da açılan plak pazarı, meraklılarını bekliyor. İstanbul’un önemli plak toplayıcı ve dükkânlarını bir araya getiren günde çok özel albümleri plaktan dinleyebilir, arayıp da •••
Devamı...

29 / 10 / 2008 Çarşamba
RHYM' N' RYTHM // Hünkar Uğur & Aydın Çağlar Kızıl

Old-School ve yeni dönem electro alt yapılı hip-hop aynı kabinde ayrı deck'lerde.
Devamı...