01 / 11 / 2008 Cumartesi
Güzeltüzenciler // Ekin – Pınar Üzeltüzenci

İki kız kardeş, benzer zevkler, farklı tavırlar. Ekin ve Pınar, 27 yıldır paylaştıkları evlerden yükselen en sevdikleri müzikleri, birbirlerine dinletir gibi spontane, arkaoda DJ kabinine taşıyor.
Devamı...

04 / 11 / 2008 Salı
Çıktı Çıkacak // Hünkar U˘gur

Kasım ayı içerisinde yayınlanmış ve yayınlanacak olan farklı türlerden ve en yeni albümlerden taptaze parçaları dinleyebileceğiniz bir set… Yanınızda kalem kâğıt bulundurmanız tavsiye edilir.
Devamı...

08 / 11 / 2008 Cumartesi
Science Fiction Tanparty // Emek Can Tülüs

Tuhaf sesler, cızrtılı melodiler, çizik plaklar, biraz punk, bazen funk, zaman zaman Türkçe, çoğunlukla absürt bir yolculuk... Uzaylılar hoş geldiniz!!!
Devamı...

09 / 11 / 2008 Pazar
Ayyuka // konser

Ayyuka askerlik öncesi canlı performanslara ara vermeden önce son kez, özel bir konser için arkaoda’ya konuk oluyor.

Devamı...

12 / 11 / 2008 Çarşamba
Deform-e // Ozan Maral

Çukurcuma’dan Kadıköy’e... Deform’un arşivinden müziğin su yüzüne kafayı çıkarmayan alanlarına doğru rotasız bir yolculuk.

Devamı...

14 / 11 / 2008 Cuma
Internerd Nörd Partisi // DJ Datafobik

Kemik gözlüklerinizi, 80’lerden kalma oduncu gömleklerinizi ve o tuhaf desenli yeleğinizi giymek ve dünyanın tüm nörd’lerinin kurcaladığı müziklere şahit olmak istiyorsanız, işte size bir şans. Arkaoda’da bilgisayarlarımızdan ayrıldığımız bu yegâne günde, k •••
Devamı...

15 / 11 / 2008 Cumartesi
Dünyanın Son Partisi // John Goo & Ké

Mortgage krizi, aşk acıları, kötü havalar, alkolün fazla kaçırıldığı geceler ve güvensizlik gibi konular arkaoda’yı ‘Dünyanın Son Partisi’ni düzenlemeye iten nedenlerden sadece birkaçı. Geceye ertesi gün yokmuş gibi dans etmek isteyen birçok şehirlinin katıl •••
Devamı...

16 / 11 / 2008 Pazar
Mira // konser

Tan Tunçağ ve Miray Kurtuluş’un melankolik ve ambient topluluğu Mira beğeni toplayan ilk albümleri “Eve Dönmeliyim”deki parçaları mumlar ve kendi hazırladıkları görseller eşliğinde seslendireceği, grubun diğer performanslarından farklı bir konser grubun severleri •••
Devamı...

19 / 11 / 2008 Çarşamba
Peyote VS Arkaoda // Cüneyt Taylan – Hünkar U˘gur

Arkaoda’dan yeni bir gece! Arkaoda DJ’ kabinini ringe çeviriyor ve her ay İstanbul’un başka bir mekânını veya dükkanını ringe davet ediyor. Müziğin ve dostluğun kazanması şartıyla! Versus gecelerinin ilk konuğu ise Nevizade’nin meşhur mekânı Peyote ve DJ •••
Devamı...

21 / 11 / 2008 Cuma
Doksanlar Bizimdir // Ekin Sanaç – Hünkar Ugur

Bu geceyi geride kalmış on yıla ve onun ganimetlerine adıyoruz. Hard-rock, indie-rock, grunge, euro-disco, rave ve pop’un sınırlarını doksanların hit’leriyle zorluyoruz. Anılar tazeleniyor.
Devamı...

26 / 11 / 2008 Çarşamba
Kizil Gece // Tayfun Aras – Hünkar Ugur

İki Adige, Tayfun Aras (YURİ GAGARİN) ve Hünkar Uğur (İVAN DRAGO) yıllarca merak sardıkları C.C.C.P müzik koleksiyonlarını halka açıyorlar. Yoldaşların rock, post-punk, new wave hatta surf denemeleri Kadife Sokak No.18 Adresinde meraklılarıyla buluşuyor.
Devamı...

27 / 11 / 2008 Perşembe
Oda Servisi // Hakan Seyrek

GÜNÜN SPESİYALİTESİ: Funk, soul, dub. Bira ile servis edilir.

Devamı...

28 / 11 / 2008 Cuma
Küratör Soundsystem // Bora Baskan – Koray Kantarcıoglu

Yapıp bozan, kesip yapıştıran, dekupe eden iki kontempare sanatçının ses kartlarından çıkan Ventochild ve Grup Ses’in ortak projesi Küratör Soundsystem, günümüzün samplelarına parmak basıyor, geçmişin müzikleriyle harmanlıyor.
Devamı...

30 / 11 / 2008 Pazar
Ekin Fil // konser

Proudpilot vokalisti Ekin Fil, bir süredir üzerinde çalıştığı, loş sesinin hakimiyetinde, narin gürültüler arasından özenle yeşeren şarkılarını bu sefer bir akustik gitarın önderliğinde ve elektronikler eşliğinde sahneye taşıyor.
Devamı...