02 / 08 / 2019 Cuma
Mr. Sür

Mr. Sür müzikal yolculukları sever. 2007’den bu yana müzik tutkunlarını house, techno ve italo disco ağırlıklı süper karışık (eklektik kelimesinden hoşlanmaz) setleriyle dans ettirir. Ama aslında onun setleri müzik türlerine göre ayrılmaz ve o sürprizleri sever. İstanbul’un •••
Devamı...

03 / 08 / 2019 Cumartesi
STEPPENROBOTER (DJ Set)

Mekine U Teksi olarak da bilinen Murat Göktaş ve İrfan Demir’in DJ’lik projesi Steppenroboter, ikilinin Salon des Amateurs’daki müzikal deneyimlerini, çiğ ve folklorik zevklerle harmanlayarak bir araya getiriyor.
Devamı...

04 / 08 / 2019 Pazar
Cadı Pazarı #3: Shesaidso

Beyaz Müzik Piyasası Dışında Müzik Yapmanın ve Yönetmenin “Kadın Olma” Politikası

Kadınların müzik endüstrisindeki rolü gittikçe artsa da, hayatın her tarafından ve sektörün her köşesinden gelen kadınlar bu doygun piyasa şartlarındaki dolaşımlarında gel •••
Devamı...

07 / 08 / 2019 Çarşamba
Eren Şenkardeş

Krautrock, Progressive, Psychedelic, Folk, Psych / Beat, Zamrock, Tropicalismo, Cinematic, Synth wave, Avantguard, Experimental, Drone, Ambient, Noise gibi farkli türleri ve coğrafyaları kapsayan eklektik setiyle Eren Şenkardeş evinin salonu yerine arkaoda kabininde bizlerle.
Devamı...

09 / 08 / 2019 Cuma
Rastunch & Volkan Judocu

Stereo bir sesin sağ ve sol kanalı gibi olan bu ikili, mono çalışmalarından sonra sevenlerini sağlı sollu tokatlamak ve hoplatmak için arkaoda kabinini ateşe vermeye geliyor!
Devamı...

10 / 08 / 2019 Cumartesi
Nova Persona

Berlin'in multi-kültürel elektronik müzik sahnesinden esinlenerek 2016 yılından bu yana Nova Persona kimliği ile dj performansları gerçekleştiren Yeşim Koçal, Disco'dan No Wave’e uzanan seçkilerini dj kabinine taşıyacak.
Devamı...

14 / 08 / 2019 Çarşamba
Plaktan: Zoltan Robotny

Uzun zamanların plak avcısı, bir zamanların radyo programcısı, plak dükkanı sahibi, her zaman avcı toplayıcı, pek çok pikap eskitmiş Zoltan Robotny bildiğimiz ve bilmediğimiz ruhları çağırıyor. Tamamen Plaktan!
Devamı...

16 / 08 / 2019 Cuma
Paralel 4: DJ Hırs & Papa Roncalli

Zamanın çizgisel seyrinde, müzikten beslenerek bir kırılma yaratmayı amaçlayan “Paralel Vs.” etkinliği, her ay farklı kuşaktan iki DJ’i arkaoda kabininde buluşturuyor. Serinin dördüncü etkinliğinde BJ BIG POPPA ve Papa Roncalli buluşuyor.
Devamı...

17 / 08 / 2019 Cumartesi
SHANGRI-LA // Işıl Kılkış

2004 senesinde dinamo.fm’de çalışmaya başladı. Dinamo’nun yanı sıra, Radar Live Festivali’nin de çekirdek kadrosunda yer aldı. 2010 senesinde Pozitif’te çalışmaya başladıktan sonra, Radyo Babylon’un açılmasıyla Pazartesi akşamları yayınlanmaya devam eden Shangri La Soun •••
Devamı...

23 / 08 / 2019 Cuma
Running Hot (ING)

Londra merkezli parti ve DJ ikilisi olan Running Hot, şehrin çeşitli venue ve radyo
istasyonlarında yaptıkları setlerle tanınıyorlar. Tuhaf ve nefis dans pisti şarkılarıyla kabine
geçen ikili kwaito, zoul, italo ve tekno seçkileri arasında geziniyor.
Devamı...

24 / 08 / 2019 Cumartesi
JON K & Elle Andrews

Meddah serisinin ilkinde ağırladığımız Jon K, 24 Ağustos Cumartesi günü Manchester’lı selektör Elle Andrews ile beraber arkaoda kabininde.
Devamı...

30 / 08 / 2019 Cuma
RANZA

Multifonksiyonlu modüler şahsiyet , dinlediği müzikleri sevdikleriyle paylaşmaktan zevk aldığını fark ettiğinde şehrin pek çok buluşma yerinde görülmeye başladı.
Luzia İstanbul’da iki sene resident DJ’lik yaptı. Beraberinde ve ardından Queer parti serileri “Come To •••
Devamı...

31 / 08 / 2019 Cumartesi
Cünort & Yiğit Aksakoğlu

Yiğit Aksakoğlu vs Cünort Soul, Funk, Jazz plakları biriktirirken Türkçe Rap’e düşen Yiğit ile oyun arkadaşı hayalet Dj Cünort’un ilk kabin buluşması… Gecenin menüsünde ruh güveci, groove’un salçalısı dansın kalçalısı, çikolatalı muzlu rep ve herkes için adalet gib •••
Devamı...